Objednávka online

Úklid sněhu

Úklid sněhu provádíme v Praze a blízkém okolí. Tato služba zahrnuje úklid sněhu z chodníků, z parkovišť a příjezdových cest a vůbec z celého pozemku klienta, např. při úklidu domácnosti. Samotné odklízení sněhu je důležité nejen z důvodů praktických, ale i bezpečnostních, neméně důležité je pak také odstraňování sněhu, ledu a rampouchů ze střech.

Odstraňování sněhu ze střech

Vlastníte-li objekt s plochou střechou, může velké množství sněhu nahromaděné na střeše poškodit Vaši nemovitost.

Během tání jsou nebezpečné také rampouchy visící ze střech a padající led. Naše úklidová firma se postará jejich odstranění, čímž zajišťuje bezpečnost kolemjdoucích. Majitel každé nemovitosti totiž za padající sníh a led z vlastní střechy odpovídá. Proto se při silnějších zimách vyplatí najmutí úklidové firmy Detai, která sníh ze střech odstraní. Naše úklidová firma Detai Cleaning má speciální vybavení, díky kterému lze sníh odstranit z jakékoliv střechy.

Ceny jsou pouze informativní. Cena je možná upravit dohodou dle konkrétních podmínek. V případě podepsání smlouvy o odklízení sněhu ještě před začátkem zimy, je stanovena pevná cena za úklid.

Úklid sněhu Cena/Цена/Price
Při velikosti chodníku do 50m2 je cena paušálu 800 Kč
Úklid sněhu paušál 13 Kč/m2
Úklid sněhu za spad 9 Kč/m2

Jak objednat naše služby?

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým a vyškoleným zaměstnancům. Klikněte na tlačítko "Objednat" a vyžádejte si nabídku šitou na míru Vašim potřebám.

Objednat