Objednávka online

Úklid kanceláří

Úklid kanceláří - je velmi důležitá a časově náročná akce potřebná pro udržení čistoty a pořádku v pracovním prostoru. Každý chce mít ve své kanceláři příznivé prostředí pro práci, stejně jako komfort a pohodlí. Navíc Vaši kancelář navštěvuje mnoho zaměstnanců, partnerů a zákazníků. Proto je nutné mít kancelář neustále uklizenou a čistou. Pracovní prostor je však velmi těžké udržet v dokonalé čistotě a pořádku. I když setřít podlahu či stůl jistě zvládnete, problémy mohou nastat při čištění čalouněného nábytku či při mytí oken. Nejen s tím Vám může pomoct naše úklidová firma.

Kanceláře jsou vizitkou Vaší firmy, proto je zapotřebí udržovat Vaše kanceláře v dokonalé čistotě. Pečujte o zdraví a pohodu svých zaměstnanců tím, že jim zajistíte pěkné a čisté pracovní prostředí.

Profesionální úklid kanceláře

Naše úklidová firma «Detai Cleaning» již několik let poskytuje úklidové služby, v nichž profesionální úklid kanceláře stojí na prvním místě. Celkový pohled na kanceláře má vždy vliv na veřejné mínění o společnosti, jejích zaměstnancích a o řediteli.

úklid kancelarJe dokázáno že čistota a pořádek v kanceláři ovlivňuje výkonnost zaměstnanců a dělá pozitivní dojem na obchodní partnery a zákazníky, čímž v podstatě zvyšuje úspěšnost firmy. Úklidová firma «Detai Cleaning» poskytuje celou nabídku služeb. Využít můžete jednorázový úklid kanceláře, komplexní úklid kanceláře, každodenní úklid kanceláře, úklid po opravě, stavbě či rekonstrukci, stejně jako další druhy úklidových prácí. Pro úklid kanceláří používá naše společnost pouze čisticí prostředky vysoké kvality a profesionální úklidovou techniku Karcher, Tennant.

Naše úklidová firma «Detai Cleaning» poskytuje profesionální služby za velmi přijatelné ceny, které jsou podstatně nižší než nabídky jiných firem v této oblasti. Naši zkušení odborníci provedou kvalitní profesionální úklid vaší kanceláře v co nejzazším termínu za jakýchkoliv okolností.

Ceny za úklid kanceláří

Pravidelný denní úklid do 1 000 m2 Cena/Цена/Price
Kanceláře 0,80 - 1,80 Kč / m2
Chodby 0,70 - 1,10 Kč / m2
Sociální zařízení 0,90 - 1,30 Kč / m2
Pravidelný denní úklid do 3 000 m2 Cena/Цена/Price
Kanceláře 0,50 - 0,80 Kč / m2
Chodby 0,40 - 0,70 Kč / m2
Sociální zařízení 0,60 - 0,90 Kč / m2
Pravidelný denní úklid nad 3 000 m2 Cena/Цена/Price
Kanceláře 0,50 Kč / m2
Chodby 0,30 - 0,40 Kč / m2
Sociální zařízení 0,50 - 0,60 Kč / m2

 

Pravidelné úklidy Daily cleaning Cena/Цена/Price
Pravidelný denní úklid venkovních prostor Regular daily cleaning of an outdoor space 4 - 8 Kč / m2

 

Objednat úklid kanceláře

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem kanceláře? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům. Klikněte na tlačítko "Objednat" a vyžádejte si nabídku šitou na míru Vašim potřebám.

Objednat