Úklidová technika

Naše společnost používá strojové vybavení a úklidovou techniku výhradně od firem Kärcher, Tennant a Nilfisk.

Pro práci v objektech s většími výměrami je nutné vlastnit strojové vybavení na špičkové úrovni. Kromě klasických úklidových vozíků a různých druhů menších i větších průmyslových vysavačů potřebných pro úklid domácností i úklid kanceláří se do majetku naší společnosti řadí i různé mycí stroje s chodící, či sedící obsluhou (více než 50 ks), kotoučové rozmývací a lešticí stroje, zametací stroje, extraktory, stroje a mechanismy na letní a zimní úklid komunikací a zahradní technika (sekačky, motorové kosy, křovinořezy, drtiče).

 

Vysavače a extraktory

 • Vysavač na suché vysávání

  Vysavač na suché vysávání, 10 l nerez

  Tichý a lehký vysavač na suché sání pro každodenní profesionální úklid menších ploch, vysávání do sáčku nebo nádoby. Nádoba je odolná proti kyselinám a zásadám, vysavač má pevnou a odolnou konstrukci a vysoký sací výkon. Součástí je kompletní výbava jednoduchá na montáž a kvalitně provedená. Vysavač je vhodný pro profesionální využití v hotelích, restauracích či kancelářích. Velkou předností je jeho váha, díky níž není problém jej přenášet po schodech do patra a podobně.

 • Vysavač profi

  Vysavač profi, 3 motory, na suché a mokré vysávání, 80 l

  Profesionální vysavač s objemem 80 l pro práci na sucho i na mokro. Nádoba je z nerezové oceli. Vysavač má tichý chod tří motorů a velký výkon. Vysavač je uzpůsoben pro vysávání velkého množství vody a nečistot. Jednoduchá obsluha. Vybaven je 4 kolečky pro snadný transport. Vypouštění vody lze jednoduše přes vypouštěcí hadici nebo naklopením přes naklápěcí mechanizmus. Vhodný je pro úklid hotelů, restaurací, výrobních hal apod. Samozřejmostí je auto stop při plném naplnění vysavače vodou.

 • Extraktor Sabrina

  Extraktor Sabrina

  Sabrina je stroj speciálně vyrobený pro čištění menších ploch koberců a tvrdých podlah. I přes malé rozměry se Sabrina hodí pro profesionální využití a je vhodná i pro náročné práce, například jako vybavení v půjčovnách čisticí techniky nebo v úklidových firmách. Systém s vysokým sacím výkonem high-waterlift umožňuje odstranit maximální množství nečistot z koberce a snižuje dobu jeho schnutí.

 • SABRINA (ET-EN-TS01H11)

  SABRINA (ET-EN-TS01H11)

  Profesionální extraktor s high waterlift sacím systémem pro úklid středně velkých ploch koberců. Pracovní šířka dýzy je 270 mm, teoretická rychlost úklidu je 60 m2/hod. Systém s vysokým sacím výkonem umožňuje odstranit maximální množství nečistot z koberce a snižuje dobu jeho schnutí. Stroj je silný, výkonný (čerpadlo 70 W), kompaktní a snadno se přenositelný, proto je ideální pro úklidové firmy. Hmotnost 12 kg, odpadní a čisté nádoba o velikosti 14/14, výrobce – SANTOEMMA.

 • Parní čistič

  Kärcher SV 1902

  Parní podlahová hubice s funkcí sání se používá k vysávání suchých nečistot z podlah a odsávání páry z tvrdých podlah jako např. z dlažby. Pomocí funkce sání páry lze také osvěžit koberce.

  OSTATNÍ ČIŠTĚNÍ TVRDÝCH PLOCH
  Parní ruční hubice s funkcí sání se používá k čištění oken a všech rovných ploch, jako např. zrcadel, kuchyňského nábytku atd.

  OSTATNÍ OBLASTI PRO POUŽITÍ
  Tryska s bodovým paprskem a sací funkcí se používá k čištění těžce přístupných míst.

Podlahové mycí stroje

 • Podlahový mycí stroj

  Elektrický podlahový mycí stroj DEC 380

  Použití:
  - menší provozy, autosalony, školy, jídelny, tělocvičny, gastroprovozy administrativní a obchodních prostory, ordinace, vhodný i k čištění koberců

 • Vysokotlak čistící stroj

  Vysokotlaký čisticí stroj LAVOR LMX 1509 XP

  Jednotka osového čerpadla, hlava z mosazi, se třemi ocelovými písty s keramickou vrstvou, s vestavěným ventilem by-pass.
  · Systém automatického zastavení;
  · Přímé přisávání čisticího prostředku se zabudovaným zásobníkem;
  · Napájecí kabel v délce 5 m;
  · Vysokotlaká hadice v délce 10 m
  · Regulátor tlaku;
  · Manometr v glycerinové lázni.

 • Jednokotoučový stroj

  Jednokotoučový čisticí stroj TENNANT 2120

  • Mimořádně tichý jednokotoučový stroj pro všeobecné použití.
  • Pracovní šíře: 43 cm.
  • Rychlost čisticího disku: 155 ot./min.
  • Hladina hluku pouze 56 dB(A).

Další technika

 • Elektrocentrála

  Elektrocentrála benzínová, HERON, EG 11 IMR

  Elektrocentrála se může hodit nejen úklidovým firmám při úklidu staveb a v případě havárií, když není dostupný elektrický proud, ale také do dílny, na chatu či do kempu.

 • Čerpadlo tlakove

  Čerpadlo motorové proudové, HERON, EPH 50

  Čerpadla kalová nebo tlaková pro odsávání vody ze sklepů a jímek po povodních, záplavách a průtržích nesmí chybět žádné úklidové firmě. Hodí se samozřejmě ale i jen tak na zahrádku či k domku.

 • Odvlhčovač

  Odvlhčovač DT 12M

  Tento kvalitní odvlhčovač vzduchu zaujme svou optickou elegancí. Díky velice nízké hlučnosti je ideální pro použití v obytných prostorách, kancelářích atd.

 • Vysoušeč koberců

  Vysoušeč podlah a koberců TENNANT 250

  • Průměr ventilátoru: 24 cm.
  • 3-rychlostní proud vzduchu.
  • Snižuje čas vysoušení koberců až o 50 %.
 • Sněhová fréza

  Sněhová fréza - jednostupňová MTD 140M

  • Jednostupňová sněhová fréza má ovládání šneku pomocí spojky, otočný škrabací nůž a skládací rukojeť pro snadnější skladování.
  • Při uvolnění rukojeti zůstává motor v chodu.

  Použití: vhodná pro rychlé odklízení sněhu z cest, nájezdů, chodníků a dvorků.

 

Dále máme kompletní sortiment lehké úklidové techniky, mopy, úklidové vozíky, stěrky a rozmýváky na okna, smetáky, hadry, rohožky, žebříky, ochranné prostředky, škrabky, houbičky apod.