Mytí oken

mytí okenMytí oken v domácnostech

Mytí oken v komerčních objektech a státních organizacích

Mytí výloh

Mytí oken společných prostor bytových domů

 

Okna hrají důležitou roli ve všech typech bytových i nebytových prostor. Okna propouští sluneční světlo do prostor bytů a kanceláří, přes okna vnímáme okolní svět a jeho krásu a rozmanitost. Špinavé okno může narušit výhled do krajiny, a obecně zkazit náladu.

Neměli bychom zapomenout ani na výlohy obchodů. Čistě umyté, lesklé sklo vitríny přitahuje pohledy kolemjdoucích, zkrášluje zboží za výlohou a nutí kolemjdoucí vkročit do obchodu. Nicméně, ne všichni majitelé kanceláří, obchodů a obytných prostor, mají čas a možnost provádět pravidelné mytí oken v bytě, domě, obchodě či kanceláři svými silami. K odstranění této nepříjemné situace je zde pro Vás služba mytí oken a výloh.

Službu mytí oken a výloh provádí společnost «Detai Cleaning» ve všech ročních obdobích, bez ohledu na počasí venku.

Mytí oken v domácnostech

Nedostatek času a speciálních prostředků dělají mytí oken vlastními silami velmi problematické. Především mytí plastových oken vyžaduje speciální znalosti a dovednosti. Proto má smysl obrátit se na profesionály, kteří Vám ukážou, že mýtí oken může být provedeno i efektivně a rychle.

Doporučujeme:

V předvánočním a jarním období doporučujeme provést včasnou rezervaci. V těchto obdobích bývá o úklidové práce zvýšený zájem.

 

Mytí oken v komerčních objektech a státních organizacích

Naše hlavní město rychle roste a vyvíjí se. Spolu s ním však roste také náročnost a očekávání jeho občanů. Vyžadují více komfortu a chtějí, aby prostředí, ve kterém se pohybují, bylo čisté a útulné. To se samozřejmě netýká jen jejich domácnosti, ale i různých komerčních a státních objektů. Proto je důležité udržovat v nákupních a administrativních centrech stálou čistotu. To samozřejmě platí nejen pro čistotu uvnitř místnosti, ale i pro venkovní vzhled. V konkurenci je každý detail důležitý, proto se mytí oken a výloh v Praze stalo dobrým způsobem, díky kterému se firmy odlišují od ostatních.

Proces mytí oken a výloh zahrnuje následující kroky:

  • Před přímým mytím povrchu okna a vitríny je třeba utřít znečištěné rámy a parapety vlhkým hadrem.
  • Pomocí vlhké utěrky (když je potřeba, používáme i speciální škrabky) vyčistíme sklo od nahromaděného prachu a nečistot.
  • Na plochu skla naneseme čisticí prostředek a okno umyjeme dočista.
  • Umyté okno se nakonec suší pomocí speciální stěrky na sklo.

 

Mytí výloh

Pravidelné mytí výloh - náročný proces, který provádějí odborníci naší společnosti rychle a velmi kvalitně. Výsledkem práce našich odborníků jsou dokonale čisté, průhledné výlohy, které k Vám jistě dokážou přilákat ještě více nových zákazníků. Kvalifikovaní odborníci naší společnosti využívají pouze profesionální nářadí a speciální čisticí prostředky, které neničí výlohy.

Cena služby «mytí výloh» závisí na mnoha faktorech, například na velikosti výloh, jejich množství, míry jejich znečištění atd. Naše úklidová firma v Praze «Detai Clening» má individuální přístup ke každému klientovi.

 

Mytí oken společných prostor bytových domů

Majitelům při úklidu bytových domů, bytovým družstvům nebo společenstvím vlastníků bytových jednotek nabízíme jednorázové či pravidelné mytí oken ve společných prostorách. Cena za mytí všech oken na chodbách včetně prosklení přízemí se pohybuje od kolem 1000 Kč za jedno mytí. Při pravidelném mytí poskytujeme výrazné slevy.

 

Ceny mytí oken a výloh se účtují za metr čtvereční. Konečná cena závisí zejména na stupni znečištění oken.

Mytí oken, výloh, cedulí a informačních tabulí Cena/Цена/Price
Mytí oken včetně rámů do 150 m2 - 85-160 Kč/ks, nad 150 m2 - 13 Kč / oboustranný m²
Mytí oken po malířích, lakýrnících, zednících nebo při jiném silném znečištění od 13 Kč/m2
Mytí výloh včetně rámů 6 Kč/m2
Mytí oken s použitím výškové práce 400 Kč/h
Mytí informačních tabulí 6 Kč/m2
Sundání a pověšení záclon 4 Kč/m²
Praní záclon 6 Kč/m²
Čištění vertikálních žaluzií 110 Kč/m²
Čištění horizontálních žaluzií 15 Kč/m²

Jak objednat naše služby

Objednat si službu mytí oken a výloh můžete buď telefonicky na čísle +420 777 926 300, nebo emailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , anebo jednoduše klikněte na tlačítko "Objednat" a vyžádejte si nabídku šitou na míru Vašim potřebám.

Objednat