Informace o společnosti

Informace o společnosti

Naše společnost disponuje zastoupením v Praze, na adrese Tovarova 1211.

Průměrný přepočtený stav zaměstnanců společnosti v roce 2013 v ČR je 6 lidí

Průměrný přepočtený stav zaměstnanců společnosti v roce 2014 v ČR je 14 lidí

Rok založení společnosti v ČR: 2012

Naše úklidová firma je pojištěna do výše pěti milionů korun u pojišťovny Kooperativa.

Odborné školení úklidových pracovníků společnost provádí vstupně i periodicky minimálně jednou do roka.

Školení úklidových pracovníků provádí společnost NSK.

Hlavními dodavateli úklidové chemie pro naší společnost jsou:

Chemspec Europe

chemspec

Součást rozsáhlé RPM skupiny s 9000 zaměstnanci všude na světě. Organizace se sídlem ve West Yorkshire ve Velké Británii. Produkuje kompletní sortiment čisticích roztoků prostřednictvím sítě profesionálních distribučních partnerů.

Madel

madel

Společnost Madel CZ je výhradním distributorem vysoce kvalitních italských drogistických a kosmetických výrobků. Drogerie MADEL si i přes velkou konkurenci nadnárodních řetězců zachovává ráz tradiční italské drogerie s vysokou kvalitou a příznivou cenou.

ECOLAB

ecolab

Rozšířili jsme sortiment také o profesionální úklidovou chemii od firmy ECOLAB. Nadnárodní společnost Ecolab je předním světovým dodavatelem sanitačních systémů pro profesionální uživatele.

Chemické úklidové prostředky, které používáme v naší společnosti, jsou šetrné k životnímu prostředí, což jsme schopni prokazatelně doložit na požádání.

Našimi dodavateli úklidového a čisticího strojového vybavení jsou:

Tennant

tennant

Společnost Tennant se specializuje na úklidovou techniku, zametací a čisticí stroje, mycí stroje, podlahové mycí automaty, průmyslové vysavače a další pomocníky, kteří uklidí vše tak, že se z Vaší představy stane skutečnost.

Kärcher

karcher

Společnost Kärcher nabízí celé spektrum produktů: od řady Home & Garden pro soukromé uživatele přes profesionální stroje pro čištění v živnostenské oblasti až pro stroje pro průmyslové čištění.

Nilfisk-ALTO

nilfisk

Nilfisk-ALTO je značka koncernu Nilfisk-Advance. Nilfisk-Advance vyrábí uklízecí techniku přes 100 let a je jedním z vedoucích světových výrobců profesionální úklidové techniky.