FAQ- často kladené otázky

faq

Co tedy znamená úklid v našem podání od úklidové firmy Detai Cleaning? Je to proces, kterým se jakýkoli dům, byt, či jiný objekt stane krásným, příjemným, reprezentativním a zdravým místem k životu i práci.

Jak brzy od objednávky může úklidová firma objednaný úklid uskutečnit?

Dokážeme Vám obstarat úklid již do dvou hodin od obdržení objednávky. V takovýchto speciálních případech je ovšem cena vždy domlouvána individuálně. Běžně se úklid provádí do 24 hodin od obdržení objednávky nebo později. Při včasnější objednávce Vám naše úklidová firma nabídne příznivější ceny.

Na čem všem je závislá celková cena za úklid?

Cena za úklid závisí především na těchto faktorech:

  • Záleží na tom, zda se jedná o jednorázový, nebo pravidelný úklid. Na pravidelný úklid dává naše úklidová firma slevy v řádech desítek procent. Minimální cenu jednorázového úklidu máme stanovenu na 999 Kč, je-li úklid prováděn v Praze, a 999 Kč + 12 Kč/km při úklidu mimo Hlavní město Praha.
  • Dále záleží na času, který máme na přípravu úklidu. Pokud potřebujete úklidové služby do 24 hodin, jsou náklady o 20 % vyšší. Detai Cleaning pro Vás dovede zajistit úklid dokonce i do dvou hodin od objednání. Zde se ale ceny domlouvají případ od případu.
  • Rozhodující je také doba provádění úklidu. Například při noční práci musíme platit zaměstnancům vyšší plat, což se projeví i v konečné ceně, kterou účtujeme.
  • Důležitý je rovněž stupeň znečištění prostor, kde je prováděn úklid. Je-li Váš objekt velice silně znečištěn a úklid je vysoce obtížný, může se cena za úklid navýšit v krajním případě i o 40 %.

Účtuje si úklidová firma DetaiCleaning peníze za dopravu?

Úklidová firma Detai Cleaning si účtuje dopravné v závislosti na tom, zda je úklid prováděn v Praze, nebo mimo ni. Na území Hlavního města Prahy je to paušálně 300 Kč, mimo území Hlavního města Prahy pak 12 Kč/km/cesta, pokud se s klientem nedomluvíme individuálně.

Mám záruku, že zaměstnanci opravdu na místo úklidu ve sjednaný den dorazí?

Dodržení termínů a dochvilnost je pro naši firmu vůči klientovi velmi důležitá, a proto dáváme záruku dodržení termínů úklidových prací. V případě zpoždění, ať už způsobeného naší vinou či např. dopravní zácpou, automaticky poskytujeme klientovi slevu na úklidové práce, popř. darujeme menší pozornost, jako důkaz toho, že si velmi vážíme našich zákazníků.

Nebydlím v Praze. Vyplatí se mi objednávat úklidové služby u Vaší firmy?

Firma Detai Cleaning si u úklidu v rámci Hlavního města Prahy účtuje dopravné 300 Kč a u zakázek mimo území Hlavního města Prahy potom 12 Kč/km/cesta.

Jak dlouho trvá čištění a schnutí sedací soupravy?

Čištění sedací soupravy průměrně trvá 1–2 hodiny, záleží na velikosti a míře znečištění sedačky (dobu prodlužuje při větším znečištění několikanásobné čištění). Doba schnutí je delší než u koberců, protože je materiál více zvlhčen. Závislá je na míře znečištění, teplotě, vzdušné vlhkosti a dobré větratelnosti místnosti a pohybuje se okolo 2–5 hodin.

Jak často čistit sedací soupravy?

Čistit sedací soupravy doporučujeme 2× ročně. U alergiků (prach, roztoči), astmatiků, při přítomnosti malých dětí či domácích mazlíčků by měla být frekvence častější. V případě nehody (děti, domácí mazlíčci) nás kontaktujte ihned, bez předchozího „domácího“ čištění, které často fleky zvýrazní a může dojít i k odbarvení a odření materiálu. Používáme čisticí prostředky, které jsou protialergické, netoxické a nedráždivé svou vůní. Pravidelná údržba a čištění sedacích souprav, křesel, podhlavníků a taburetů, může prodloužit jejich životnost i o několik let. 

 

Zeptejte se nás.