Protiskluzové nátěry podlah a schodišť

Napsal Detai Cleaning. Posted in Članky.

Protiskluzové nátěry

Mnoho moderních krytiny z mramoru, žuly a jiného kluzkého povrchu, je velmi nebezpečny. S cílem udržet čistotu veřejných a kancelářských prostor, tyto povrchy neustále myjí a čistí, a mokrá podlaha se stává ještě více kluzká. Také problém kluzkých podlah zažívá mnoha majitelů bazénů, aqua parků, a dalších prostorů, kde je neustále přítomna voda, a je zde velké riziko uklouznutí. Proto takové místnosti vyžadují speciální protiskluzové zpracování podlah.

Společnost «Detai Cleaning» poskytuje kvalitní úklidové služby v oblasti zpracovaní podlah proti skluzu.

Způsob aplikace prostředku

kluzkého povrchuProces nanášení protiskluzového nátěru trvá 2-3 hodiny, při tomto zlepšuje vzhled podlahy, zvyšuje koeficient tření, barva povrchu nemění a skluz je eliminován na delší dobu. Povlak se skládá z krystalické pevné látky, která odstraní efekt skluzu. Kromě protiskluzového nátěru nanášíme na povrch ochranný nátěr od nečistot, jeho účinek trvá až 8 let.

Doba schnutí

Vzhledem k tomu, že prostředek není nátěr, ale chemický přípravek, lze po aplikaci povrch ihned používat.

porcelánové dlaždice a smaltované vany 2 - 5 minut
žula, teraso 10 - 30 minut
kamenné dlaždice, glazované cihly 10 - 15 minut
keramické a mozaikové dlaždice 5 - 20 minut

Údržba plochy ošetřené protiskluzovým prostředkem

Aplikovanou plochu je možná umývat a ošetřovat běžnými čisticími prostředky. Pro dokonalé ošetření a obnovu protiskluzového účinku doporučeno cca jednou týdně povrch umýt vysoce výkonným elektrostatickým čisticím prostředkem.

Cena aplikace protiskluzoveho prostředků

Protiskluzové nátěry podlah a schodišťCena
do 100 m2 275,- Kč/m2
nad 100 m2 255,- Kč/m2

Chcete-li si objednat u nás službu zpracování podlah protiskluzovým nátěrem, stačí vytočit telefonní číslo + (420) 777 926 300 nebo přes on-line přihlášku na webových stránkách a my vás budeme kontaktovat v čase, který vám vyhovuje.