Odstranění nepříjemných pachů

Napsal Detai Cleaning. Posted in Članky.

Odstranění nepříjemných pachů

Odstranění nepříjemného zápachu - komplexní práce, jejíž podstatou není jen maskování zápachu a odstranění zdroje a zpracování prostoru po odstranění. Tato služba je určitou při úklidu prostor, protože, pokud ne zbavíte zdrojů pachu, brzy vůně se vrátí. Nicméně to se týká jen případů, kdy pach může být odstraněn samostatně: úklid potravin v chladničce a tak dále. Mnohem více případů, kde naše pomoc při eliminace vzduchu od nepříjemných pachů, je nutné na pevných základech.

Lidé. Čím více lidí, tím větší je pravděpodobnost, že v místnosti se může objevit nepříjemný zápach: zápach potu, obuv (zejména v zimě), zbytečné používání parfémů a jiné pachy. Obchod, kancelář, kavárna - čím více lidí navštíví místnost za den, tím častěji bude potřebovat pomoc odborníků úklidové firmy «Detai Cleaning»

Zvířata. Jak byste se ne staraly o své mazlíčky, ale specifický zápach, který jim příroda dala pro udržení komunikace může vyvolat negativní emoce u druhých lidi. Společnost «Detai Cleaning» nabízí pomoc při řešení problémů pachu od zvířat.

Městské komunikace. Bohužel, všechno má vlastnost zastarávat a zhoršovat. Zápach ze sklepa, z nejbližšího místa sběru odpadu, z větracích šachet může být odstraněn pouze při rekonstrukce nebo demolici budovy. Proto periodická pomoc odborníků společnosti «Detai Cleaning» může udělat atmosféru ve vašem domě nebo kanceláři mnohem hezčí.

Také aromatizace vzduchu a dezinfekci je nutné jako služby v následujících případech:

  • Jako doplněk ke úklidu v silně znečištěných prostorách organickými odpady
  • Úklid po pohřbu. Často po odstranění těla je nutné zpracování prostoru od pachu
  • V dodatku k čištění po renovaci

Technika odstraněni pachu

Okamžitě odstranění zápachu děláme z pomoci jednoho z nejvíce ekologického a ekonomického výhodného metodu: ozonizace vzduchu. Tato metoda předpokládá vyrobení molekul О3 (molekul ozónu), kyslíku z pomoci disociace pod vlivem elektrolýzy. Tato metoda se používá v oblastech, farmaceutická výroba, hygienické zpracování dětských a zdravotnických zařízeních, aromatizace.