Jak odstranit skvrny od červeného vína

Napsal Detai Cleaning. Posted in Članky.

Jak odstranit skvrnu od červeného vína

Skvrny od červeného vína lze bez obtíží vyčistit doma samostatné. Ale lepši určitě se obrátit za pomocí v úklidovou firmu v Praze, která Vám pomůže odstranit skvrnu od vína nebo vyčistit skvrnu od kavy.

Jakmile jste našli skvrnu, vyčistíte její pomocí kuchyňské soli. Tato metoda odstraňování nečistot je nejúčinnější a šetřící pro koberce. Smíchejte malé množství studené vody a sůl, až se utvoří kaši, naneste na znečištěný úsek tkáně a pečlivě vetřete. V případě potřeby postup lze opakovat do té doby, dokud skvrna ne zmizí. Odstraňte sůl z koberců pomocí suché utěrky nebo tvrdého kartáče. Poté vypláchněte věc v chladné vodě, teprve ji možná vyprat teplou vodou a s přidáním prášku. Doporučujeme «Tecchi OXY».

Není třeba se snažit okamžitě odstranit čerstvé znečištění mýdlem v teplé vodě, skvrna může změnit odstín, a nedej se snadno vyčistit.

Pomocí této metody také eliminuje znečištění z trávy, inkoustu, potu.

Co se týče dlouhodobé skvrny od vína, čaje, nebo rzi na světlé látky, eliminujte jejich pomocí takové směsi: 1 lžička peroxidu vodíku, 1 lžička čpavku, 1 šálek horké vody.

Před použitím jakéhokoli výše uvedeného způsobu důkladně vysajte skvrnu čistým hadříkem nebo papírovým ručníkem.