ESD podlahový nátěr

Napsal Detai Cleaning. Posted in Članky.

antistatické zpracováníV dnešním světě syntetické výrobky nás obklopují všude. Je nesporné, syntetika má mnoho výhod, mezi nimiž je pevnost, trvanlivost, nízké náklady a atraktivnost, ale tento materiál má jednu zásadní nevýhodu - schopnost akumulovat statickou elektřinu. Statické elektrické vypouštění nejen způsobují nepříjemný pocit při doteku, často elektrostatický materiály, začnou vzájemně přitahovat, a při tření vznikají jiskry, které mohou být příčinou požáru. Proto profesionální ESD zpracování se stává nutností.

 

Efektivní antistatické zpracování

Specialisté úklidove firmy "Detai Cleaning" provádí, antistatický zpracování různých typů objektu: domy, byty, chaty a chalupy, kanceláře, průmyslové haly, sklady atd. Při zpracování se používají speciální antistatické prostředky, které umožňují eliminovat nabité částice z nábytku, koberců, podlahy, syntetického materiálu, záclony a žaluzie. Při použití ESD prostředku na povrch výrobku je tvořen nejjemnější ochranný kryt, který brání tvorbě statického nábojů.

Antistatické zpracování sníží vysoušení vzduchu v místnosti, eliminuje škodlivé statickou elektřinu a zvýší bezpečnost prostoru od požáru.

Výhody antistatického zpracování

  • Ekologická bezpečnost
  • Spolehlivá ochrana tkání od statické elektřiny
  • Preventivní ochrana před kontaminací
  • Ochrana proti, skvrn od krve, vína, kavy a.t.d, pachů a rozvodů

Cena aplikace ESD prostředků

ESD aplikace na podlahy a textilCena
ESD aplikace na podlahy 190,- Kč/m2
ESD aplikace na textil 250,- Kč/m2

Chcete-li si objednat u nás službu ESD zpracování, stačí vytočit telefonní číslo + (420) 777 926 300 nebo přes on-line přihlášku na webových stránkách a my vás budeme kontaktovat v čase, který vám vyhovuje.