Efektivní čištění koberců

Napsal Detai Cleaning. Posted in Članky.

Čištění koberců

Většina lidí má ve své domácnosti koberce a čalouněný nábytek. Jak přistupujete k jejich čištění? Čistíte je ručně či strojově? A jak často provádíte kompletní čištění koberců, který je zbaví nejen špíny, skvrn, ale i roztočů ?

Chystáte-li se čistit koberce sami, je důležité zvolit správný čisticí prostředek. Jde-li o vzácný kousek, dejte raději přednost práci odborné specializované pracovníky

V kobercích se uchycují roztoči, kterých se při ručním čištění nezbavíte. Nemáte-li doma speciální a drahé extraktory, které si s nimi poradí, je třeba využít služeb speciálních firem.

Mezi velmi žádané služby, které vám nabízíme je účinné hloubkové čištění koberců, známé též jako mokré vysávání nebo také extrakční čištění. Tuto metodu můžete aplikovat na všechny typy syntetických, přírodních a zátěžových koberců s krátkým i dlouhým vláknem. Nejčastěji se na kobercích čistí skvrny, které mohou mít různý původ. Při jejich čistění je nezbytně nuzné postupovat opatrně, protože se může i stát, že použitím nesprávného prostředku nebo metody skvrnu do textilie zafixujete a už se jí nikdy nezbavíte.

Nyní vám ukážeme na příkladech, jak provádíme chemické čištění koberců

Koberec Hodba

Mnoho malých skvrn

Skvrna od kávy

Velká skvrna od kávy

Skvrna vedle zasedaci mistnosti

Staré skvrny od kávy

Skvrny od špinavé vody

Velká skvrna od špinavé vody