Čištění interiéru jacht a lodí

Napsal Detai Cleaning. Posted in Članky.

úklid jacht

Pro majitele jacht nabízíme expertní chemické čištění interiéru a jednotlivých výrobků interiéru po elitní technologie Dry&Clean Wet™, která se speciálně používána pro čištění luxusní a drahé výrobky z přírodních materiálů.

Exkluzivní čištění salonů jacht od "Detai Cleaning" - které mají značné zkušenosti, kvalifikaci a nabízí dlouhodobou záruku během a po provedení prací. Vedeni služeb elitní čistírny, která má největší reálné zkušenosti z péče interiéru jachty o délce více než 35 metry splňuje ty složité a citlivé práce úklidů, které vyžadují vyšší kvalifikace

Čištění interiéru jachty se koná s dodržováním všech technických podmínek a požadavků k provedení prací na chemické čištění v lodích.

Záruka úklidu

Záruka platí od okamžiku zahájení prací na chemické čištění interiéru jachty.

Po skončení provádění chemického čištění zákazníkům je poskytována záruka na provedené práce po dobu tří až šesti měsíců v závislosti na jejich provozním zatížení.

Odborná činnost exkluzivního úklidu je pojištěna.

Náklady na služby úklidu jachty

Náklady na chemické čištění interiéru jachty je určena na provoz chemické čištění pro každý objekt, předmět nebo zboží interiéru samostatně, s následnou kalkulace těchto operací v celkovém účtu na poskytování služeb. Takže přesné náklady na služby exkluzivního úklidu možné určit jen při plné prohlídce interiéru jachty našim zaměstnancem. Zeptejte se nás

Jachty, které je k dispozici čištění salonu

 

abeking-rasmussen-logo

amels yacht logo

Azimut-Yachts-Logo

logo Ferretti Yachts

Bloemsma van Breemen logo

hakvoort logo

heesen yacht logo

logo nobiskrug

kaiserwerft-logo

 

KUSH Yachts logo

logo-oceanfast-yachts

Luerssen-yachts-Logo

LogoFeadship

 

logo benetti

logo blohmvoss

OCEANCO-yachts-Logo

palmer-johnson-logo

 

princess Yachts logo

timmerman yachts logo

royal-huisman-yacht