Čištění kuchyní

Napsal Detai Cleaning. Posted in Članky.

úklid kuchyně

Ze všech zón obytné místnosti udržování čistoty v kuchyni je nejvíce časově náročný proces. I při opatrném přístupu, vaření, může zanechat nečistoty na stěnách, podlaze a dokonce i na stropě. To je důvod, proč je nutný generální úklid kuchyně.

Generální úklid v bytě měl by se provádět nejméně jednou za měsíc, to vědí všichni. Úklid kuchyně zahrnuje zpracování a čištění těžko přístupných míst jako: čištění stolů, židlí, z vnější strany kuchyňské desky, lednice a skříně, a to ještě ne všechno. Je třeba pochopit, jaký druh práce bude, a s jakými potíži se můžete setkat v této těžké skutečnosti.

Pokud bylo přijato rozhodnutí o nutnosti úklidu kuchyně, k věci je třeba přistupovat s maximální vážností. Je třeba předem postarat se o získání všech potřebných materiálů. Nutně potřebujeme, gumové rukavice, kartáče, houbičky, hadry, ubrousky a kompletní sortiment čisticích prostředků. Na tom v žádném případě není třeba šetřit, je lepší zvolit gely a čisticí prostředky, vyrobeny renomovanými výrobci. Kvalitní čistící prostředky jsou schopny rozpouštět tukové a vápnité usazeniny, čímž se uvolní od zbytečného čištění pomocí kartáče a jiného hrubého prostředků. Kromě toho je třeba vzít v úvahu, že čištění podlahy by mělo proběhnout pečlivě.

Čištění suchou párou

Napsal Detai Cleaning. Posted in Članky.

Čištění suchou párou

Čištění suchou nasycenou párou - je to jeden z nejúčinnějších druhů zpracování prakticky každého povrchu.

Suché nasycené páry se používá v různých oblastech života a lidské činnosti: potravinářský průmysl, zdravotnictví, dopravy, průmyslu, rozsah služeb, školky a vzdělávací instituce, nákupní a zábavní centra, rezidenční a komerční nemovitosti atd.

Tradiční úklid ve zdravotnictví, potravinářském průmyslu a dalších oborech, kde je třeba vysoká kvalita pro udržení čistoty a dezinfekce obsahuje 4 různé fáze, které odstraňují všechny druhy bakterií, plísní a virů:

Jak očistit skvrnu od kavy?

Napsal Detai Cleaning. Posted in Članky.

skvrna od kavy

Uvařili jste si skvelu kávu, udělali si poklidnou siestu a najednou zjistíte, že máte na koberce flek. Nebo se vám káva vylila v kancelaře nebo v domacnosti na židle či dokonce sedačku? Se skvrnami od kávy se čas od času potýká snad každá domácnost a kancelař, protože kávu pije každý den stále více lidí. Když už se udělaly skvrny od kávy, jak se jich zbavit?

Péče a čištění perských koberců

Napsal Detai Cleaning. Posted in Članky.

čištění perskych koberců

Perské koberce vyžaduje pravidelné vysávání, aby se zabránilo vnikání abrazivních částic, které negativně působí na vlákna a vedou k negativním změnám struktury (trhaly) vlasy perského koberce. Musíme upozornit na to, že perské koberce, zejména hedvábí, neměly by být vysáváni turbo kartáčem. Používejte pouze hladké hubici při čištění koberců.

Pokud tekutina se vylila na perský koberec, okamžitě osušte místo úniku suchým hadříkem nebo bílým ručníkem. Při zasažení potravin na povrch, počkejte, až to vyschne, potom jemně odstraňte z koberce. Nikdy nepoužívejte k odstraňování skvrn žádné čistící prostředky. Muže to zničit ornament koberce nebo změnit jeho odstín.

Protiskluzové nátěry podlah a schodišť

Napsal Detai Cleaning. Posted in Članky.

Protiskluzové nátěry

Mnoho moderních krytiny z mramoru, žuly a jiného kluzkého povrchu, je velmi nebezpečny. S cílem udržet čistotu veřejných a kancelářských prostor, tyto povrchy neustále myjí a čistí, a mokrá podlaha se stává ještě více kluzká. Také problém kluzkých podlah zažívá mnoha majitelů bazénů, aqua parků, a dalších prostorů, kde je neustále přítomna voda, a je zde velké riziko uklouznutí. Proto takové místnosti vyžadují speciální protiskluzové zpracování podlah.

Společnost «Detai Cleaning» poskytuje kvalitní úklidové služby v oblasti zpracovaní podlah proti skluzu.