Nano impregnace textilu

Napsal Detai Cleaning. Posted in Članky.

nano impregnaci

Revoluční způsob impregnace textilních a kožených materiálu Nano impregnace textilu a kůže. Tato inovativní technologie přináší naprosto nové možnosti do tradičních odvětví jako je impregnace textilu a kůže. Oproti tradičním metodám impregnace, nano pracuje na atomární úrovni.

antibakterialni ucinkybez tepelne aktivacenanotechnologie nano produktsamocistici efekt lotosoveho kvetu

Nábytek, kožené a textilní výrobky, koberce neustále vystavené vnějším vlivům, a na jejich povrchu se tvoří nečistoty a skvrny. Proto tihle výrobky potřebují zvláštní ochranu.

Čištění bazénů

Napsal Detai Cleaning. Posted in Članky.

Detai Cleaning Čištění bazénů

Co zahrnuje čištění bazénu

Diagnostika

Čištění dna a stěn bazénu

Odstranění vodního kamene

Proplachování filtrů

Jako každý vodní útvar, bazén s časem stává špinavý. Mnoho majitelů si myslí, že bazén schopny vyčistit se sám, protože voda v něm neustále cirkuluje a filtruje. Ve skutečnosti to nestačí. Pravidelné čištění bazénu je nutné, i když máte moderní a výkonné filtry. Provádět ji musí profesionál, a nikoliv zahradník, nebo uklízečka. Vyndávat padlé listí z vody, ještě neznamená «vyčistit bazén».

Čištění koberců s vysokým vlasem

Napsal Detai Cleaning. Posted in Članky.

Koberce s vysokým vlasem

Koberce s vysokým vlasem - je to ideální řešení pro ložnice nebo obývací pokoje. Ale nezapomeňte, že je měkký a nadýchaný (výška vlasu nejméně 1.5 cm) koberec, ať je vyrobeny z akrylátu, nylonu, polyesteru nebo přírodních vláken, dost vybíraví v péči. Problémy mohou nastat různé, a jejich odstranění, samozřejmě, je nutno provádět různým způsobem.

ESD podlahový nátěr

Napsal Detai Cleaning. Posted in Članky.

antistatické zpracováníV dnešním světě syntetické výrobky nás obklopují všude. Je nesporné, syntetika má mnoho výhod, mezi nimiž je pevnost, trvanlivost, nízké náklady a atraktivnost, ale tento materiál má jednu zásadní nevýhodu - schopnost akumulovat statickou elektřinu. Statické elektrické vypouštění nejen způsobují nepříjemný pocit při doteku, často elektrostatický materiály, začnou vzájemně přitahovat, a při tření vznikají jiskry, které mohou být příčinou požáru. Proto profesionální ESD zpracování se stává nutností.

 

Efektivní antistatické zpracování

Specialisté úklidove firmy "Detai Cleaning" provádí, antistatický zpracování různých typů objektu: domy, byty, chaty a chalupy, kanceláře, průmyslové haly, sklady atd. Při zpracování se používají speciální antistatické prostředky, které umožňují eliminovat nabité částice z nábytku, koberců, podlahy, syntetického materiálu, záclony a žaluzie. Při použití ESD prostředku na povrch výrobku je tvořen nejjemnější ochranný kryt, který brání tvorbě statického nábojů.

Antistatické zpracování sníží vysoušení vzduchu v místnosti, eliminuje škodlivé statickou elektřinu a zvýší bezpečnost prostoru od požáru.

Happy New Year 2014

Napsal Detai Cleaning. Posted in Članky.

Vážení obchodní přátelé,

Dovolte nám jménem společnosti Detai Cleaning s.r.o. popřát Vám i Vášim blízkým, přijemné prožití Vánočních svátků, úspěšný vstup do Nového roku 2014, radost ze života, pevné zdraví a mnoho pracovních i osobních úspěchů.

Váš partner pro čistší a zdravější svět Detai Cleaning

Happy-New-Year-Detai