Metody čištění koberců

Napsal Detai Cleaning. Posted in Članky.

 

mokre čištěni koberců

Suché nebo práškové čištění koberců

Extrakční nebo mokre čištění koberců

Čištění koberců kotoučovým strojem

Čištění koberců pěnou

Úklidová firma «Detai Cleaning» zajišťuje bezpečnost všech prací, včetně suché čištění koberců. Naši specialisté mají ve výzbroji profesionální nástroje a techniku. Po vypraní koberce, jsou naprosto bezpečné pro děti a zvířata.

 

Suché neboli práškové čištění koberců

Extrakční čištění koberců - skvělý způsob, jak se vypořádat s nečištěním. Ale vyhovuje to zdaleka ne pro všechny druhy kobercových výrobků. Například, perské koberce z přírodních vláken kontakt s vodou je kontraindikován. V tomto případě alternativní metodou je suché čištění.

Suché čištění koberců často nazývají práškové čištění koberců, kvůli vzhledu chemii. Detergentní směs je opravdu jako prášek, ale ve skutečnosti to je miliony mikro čistících houbiček. Drobné houbičky impregnované zvláštní sloučeninou, která rozpustí nečistoty: jak vodní, tak i masné nebo tučné.

Jak odstranit skvrny od červeného vína

Napsal Detai Cleaning. Posted in Članky.

Jak odstranit skvrnu od červeného vína

Skvrny od červeného vína lze bez obtíží vyčistit doma samostatné. Ale lepši určitě se obrátit za pomocí v úklidovou firmu v Praze, která Vám pomůže odstranit skvrnu od vína nebo vyčistit skvrnu od kavy.

Jakmile jste našli skvrnu, vyčistíte její pomocí kuchyňské soli. Tato metoda odstraňování nečistot je nejúčinnější a šetřící pro koberce. Smíchejte malé množství studené vody a sůl, až se utvoří kaši, naneste na znečištěný úsek tkáně a pečlivě vetřete. V případě potřeby postup lze opakovat do té doby, dokud skvrna ne zmizí. Odstraňte sůl z koberců pomocí suché utěrky nebo tvrdého kartáče. Poté vypláchněte věc v chladné vodě, teprve ji možná vyprat teplou vodou a s přidáním prášku. Doporučujeme «Tecchi OXY».

Jak vyčistit skvrnu od krve z koberců

Napsal Detai Cleaning. Posted in Članky.

Před čištěním vyzkoušíte na vzorku látky nebo na méně viditelném místě, zda nedochází použitím čistidla k poškození nebo odbarvení látky

Vyčištění krvePo skvrnách od jídla a nápojů, skvrny od krve, zaujímají druhé místo v čištění. Odřeniny, krvácení z nosu, ležérní střih kuchyňským nožem nebo papírem, doslova pár kapek krve. Pokud zašpiní se koberec - vzhled jeho bude jednoznačně poškozen. Ale ne navždy

Čerstvé skvrny od krve

Nejjednodušší vyčistit krev, pokud to nestihne vyschnout.

  • Připravte si roztok z 1 lžíce čpavku (amoniaku) a 0,5 šálku studené vody. Naneste ji na skvrnu. Prosím, nepoužívejte horkou vodu! Od ní probíhá reakce hemokoagulace krvi a vyčistit to bude výrazně těžší.
  • Opláchněte čistou vodou a vysajte koberce suchou papírovou utěrkou.
  • Důkladně propláchnete saponátovým přípravkem
  • Opláchněte čistou vodou a opět vysajte koberce suchou papírovou utěrkou.
  • Počkejte na úplné vyschnutí koberce.

Co je to extrakční čištění koberců?

Napsal Detai Cleaning. Posted in Članky.

extrakční čištění koberců

Extrakční čištění - procedura, hlubokého vlhkého čištění koberců s pomocí specializovaného strojů, určený k odstranění různých nečistot, malé nebo střední míře. Účinnost extrakčního čištění do značné míry závisí od výkonu extrakčního přístroje, a také charakteru znečištění. Aby vyčištění koberce bylo nejvíce efektivní úklidová firma, obvykle použije kvalitní moderní vybavení a bezpečné pro zdraví čisticí prostředky, které nepoškodí i ty drahé tkaniny.

Odstranění nepříjemných pachů

Napsal Detai Cleaning. Posted in Članky.

Odstranění nepříjemných pachů

Odstranění nepříjemného zápachu - komplexní práce, jejíž podstatou není jen maskování zápachu a odstranění zdroje a zpracování prostoru po odstranění. Tato služba je určitou při úklidu prostor, protože, pokud ne zbavíte zdrojů pachu, brzy vůně se vrátí. Nicméně to se týká jen případů, kdy pach může být odstraněn samostatně: úklid potravin v chladničce a tak dále. Mnohem více případů, kde naše pomoc při eliminace vzduchu od nepříjemných pachů, je nutné na pevných základech.