Čištění interiéru jacht a lodí

Napsal Detai Cleaning. Posted in Članky.

úklid jacht

Pro majitele jacht nabízíme expertní chemické čištění interiéru a jednotlivých výrobků interiéru po elitní technologie Dry&Clean Wet™, která se speciálně používána pro čištění luxusní a drahé výrobky z přírodních materiálů.

Exkluzivní čištění salonů jacht od "Detai Cleaning" - které mají značné zkušenosti, kvalifikaci a nabízí dlouhodobou záruku během a po provedení prací. Vedeni služeb elitní čistírny, která má největší reálné zkušenosti z péče interiéru jachty o délce více než 35 metry splňuje ty složité a citlivé práce úklidů, které vyžadují vyšší kvalifikace

Úklid interiéru letadla

Napsal Detai Cleaning. Posted in Članky.

úklid letadla

Pro majitele letadel nabízíme expertní chemické čištění interiéru salonů vyšší kvality provedení po specializované technologie Dry&Clean Wet™, která námi, účinně a úspěšně používá v průběhu několika let.

Detai Cleaning - expert úklidů salonu letadel všech typu, máme značné zkušenosti, kvalifikaci a nabízíme dlouhodobou záruku během a po provedení prací. Technologie Dry&Clean Wet™ bere v úvahu technické podmínky a požadavky kladené na provedení práce na letadlech, má tolerance a certifikáty pro provádění chemického čištění interiéru letadla.

Základní 4 metody ochrany podlah

Napsal Detai Cleaning. Posted in Članky.

hydroizolace

K dnešnímu dni existují již čtyři způsoby, které účinně chrání strukturu materiálu, ze kterého je vyrobena Vaše podlaha, před předčasným opotřebením a poškozením. Ještě nedávno jich bylo celkem tři, ale nanotechnologie postupně přišli v tuto část našeho života. Ano, zaměstnanci úklidové firmy tvrdí, že pokud novu podlahu zvláštním způsobem zpracujeme, její životnost se výrazně zvýší. Kromě toho, ještě vám ušetří peníze na další čištění podlahy.

Úklid škol, Praha

Napsal Detai Cleaning. Posted in Članky.

úklid školky

Úklid škol je potřebnou hygienickou procedurou, která zabezpečují zdraví všech dětí a zaměstnanců školy. Dnes školy mají právo nejen najmout zaměstnance na úklid ve škole, ale také uzavírat smlouvy se společností, kteří se specializují v tomto odboru.

 

Denní úklid ve škole obsahuje následující povinné práce:

  • Mytí podlah, ve výcvikových a podpůrných místnostech, jídelnách, lobby a.t.d. S použitím dezinfekčních prostředků;
  • Mokré čištění od prachu v místech jeho nahromadění, včetně z parapetů, radiátorů;
  • Úklid a dezinfekce v sociálních zařízeni;
  • Sběr, třídění odpadů a jejich umístění do určených pro každý typ košíku;

Úklid společných prostor

Napsal Detai Cleaning. Posted in Članky.

Úklid společných prostorÚklidová firma «Detai Cleaning» provádí kompletní spektrum úklidových služeb pro společní prostory v bytových domech a administrativních budovách. Máme obrovský výběr profesionálního zařízení, inventáře, bezpečné a ekologicky šetrní čisticí prostředky. V pracovním procesu, používáme pouze ověřené a certifikované čisticí prostředky, chemie námi nabízena bezpečna jak pro lidi, tak pro domácí mazlíčky.

Naše společnost poskytuje plnou záruku výborného úklidu společných prostor: práce provádíme kvalitně a včas.

Naše úklidová firma je pojištěna do výše pěti milionů korun u pojišťovny Kooperativa.

V případě pravidelné spolupráce při úklidu společných prostor nabízíme několik výhod.


  • Dáme Vám 20% slevu na všechny naše jednorázové úklidy, a to znamená úklid bytu, myti oken, čištění koberců, čištění čalouněného nábytku, čištění podlah – pro členy společenství vlastníku jednotek.
  • Nabídneme Vám kvalitní reference, díky kterým se můžete maximálně spolehnout, že odevzdáváte čistotu a hygienu do správných rukou.