Čištění koberců

čistírna koberců

Provádíme čištění koberců jak v čistírně, tak i doma u zákazníka. Z důvodu vyšší efektivnosti a pohodlnosti doporučujeme především čištění koberců v čistírně. Váš koberec sami složíme a odvezeme do naší specializované čistírny, za několik dní ho budete mít zpět čistý, suchý a připravený k použití.

V čistírně koberce odprášíme a provedeme hluboké čištění s použitím jednokotoučových strojů. Provádíme jak mokré čištění nebo čištění pěnou, tak čištění suché. Koberce sušíme při konstantní teplotě 30 stupňů Celsia. Jestliže se po uschnutí na koberci objeví nějaká skvrna, koberec znovu vyčistíme. Do vašeho domova dovezeme čistý a suchý koberec, zabalený do fólie. Maximální doba čištění koberců v čistírně není delší než 3 dny.

Více o způsobech čištění koberců se můžete dozvědět na stránce metody čištění koberců.

 

Technologie čištění koberců v čistírně:

Všechny koberce nejprve odprášíme speciálním vertikálním vysávačem s elektro-vibračním kartáčem. Pak se koberec čistí jednokotoučovým strojem. V této fázi se používá voda se speciálním čisticím prostředkem na koberce. Kartáč se otáčí s frekvencí 150 ot. /minutu, což umožňuje velmi dobře vymýt nečistoty uvnitř koberce. Díky tření mizí 90 % všech nečistot a skvrn. Zbývající skvrny se snažíme odstranit pomocí speciálního chemického prostředku proti skvrnám. Po základním vyčištění odstraňujeme pach speciálním aerosolem a sušíme koberec z obou stran.

 

Čištění zátěžových (kancelářských) koberců

Díky výkonnému americkému dvoumotorovému extraktoru a jednokotoučovému stroji děláme hluboké čištění koberců s výkonem od 50 do 200 m2 za hodinu. Výkon závisí na zatížení povrchu nábytkem.

Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout následující služby:

  • profesionální čištění koberců;
  • suché čištění koberců;
  • mokré čištění koberců;
  • čištění koberců párou;
  • čištění koberců doma a v kanceláři;
  • čištění hedvábných koberců;
  • čištění vlněných koberců;
  • chemické čištění;
  • čištění koberců v kanceláři (čištění kancelářských koberců);
  • čištění perských koberců.

Kolik stojí čištění koberců?

Společnost "Detai Cleaning" nabízí službu čištění koberců v Praze a okolí pomocí moderních technologií, což zaručuje, že odstraníme nečistoty bez poškození koberce. Důkladně se staráme o kvalifikaci našich zaměstnanců, která má vliv nejen na kvalitu provedení, ale také na cenu. Uvědomujeme si, jak důležité je, aby čištění koberců bylo levné. Naše práce je optimální kombinací ceny a kvality.

 

Cena čištění koberců s výškou vlasu do 1,5 cm Cena/Цена/Price
do 20 m2 17 Kč / m2
20 - 29 m2 16 Kč / m2
30 - 39 m2 15 Kč / m2
40 - 49 m2 14 Kč / m2
50 - 59 m2 13 Kč / m2
60 - 69 m2 12 Kč / m2
70 a vice m2 10 - 12 Kč / m2
Cena čištění koberců s výškou vlasu nad 1,5 cm Cena/Цена/Price
do 20 m2 27 Kč / m2
nad 20 m2 25 Kč / m2

 

Zavolejte nám  +420 777 926 300, nebo vyplňte on-line formulář